Polska

Witamy w Rzeczpospolitej Polskiej!

Ogłoszenie

!!!!!!UWAGA!!!!!! Znajdujesz się właśnie na starym forum! Link do nowego: rp.vgh.pl

  • Index
  •  » Sejm
  •  » Propozycja przepisów prawnych.

#1 19-10-2014 16:08:04

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Propozycja przepisów prawnych.

Wysoka Izbo proponuję wprowadzić do obowiązującego systemu prawnego:

1. Zakaz zakładania partii faszystowskich i komunistycznych oraz odwołujących się do tych dwóch zbrodniczych totalitaryzmów.
2. Zakaz szeroko pojętego używania logo, haseł, avatarów, znaków, godeł jednoznacznie kojarzących się z faszyzmem lub komunizmem.
3. Zakaz umieszczania gdziekolwiek wizerunków osób odpowiedzialnych za zbrodnie przeciw ludzkości.


Zdaniem SNK zapisy te powinny być zawarte w Konstytucji.

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (19-10-2014 16:08:58)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#2 19-10-2014 16:53:21

Gen.Edward Rydz-Śmigły

Generał Dywizji WP, Szef Sztabu Głównego WP,

Re: Propozycja przepisów prawnych.

PSL popiera


Prezes PSL,poseł do sejmu II Kadencji,minister MSW,generał wojska polskiego,prezes Ligi morskiej i rzecznej.

Offline

#3 20-10-2014 16:08:59

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Jestem ciekawy opinii pozostałych partii


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#4 20-10-2014 20:00:36

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Cóż tylko SNK i PSL. PPS'owi sprawa jest obojętna.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#5 20-10-2014 20:09:40

Gen.Edward Rydz-Śmigły

Generał Dywizji WP, Szef Sztabu Głównego WP,

Re: Propozycja przepisów prawnych.

W końcu to partia komunistyczna.Trochę dziwne,ze piłsudski założył komunistyczną partie w realu  powiedział do kolegów z PPS-u To­warzysze, jechałem czer­wo­nym tram­wa­jem soc­ja­liz­mu aż do przys­tanku "Niepod­ległość", ale tam wy­siadłem. Wy możecie jechać do stac­ji końco­wej, jeśli pot­ra­ficie, lecz te­raz przejdźmy na "Pan".Widocznie to PPS powojenny kiedy przyjażnił się z PPR i się zjednoczyli i powstał PZPR

Ostatnio edytowany przez Gen.Edward Rydz-Śmigły (20-10-2014 20:10:29)


Prezes PSL,poseł do sejmu II Kadencji,minister MSW,generał wojska polskiego,prezes Ligi morskiej i rzecznej.

Offline

#6 20-10-2014 20:13:40

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Propozycja przepisów prawnych.

PPS to partia socjalistyczna, a nie komunistyczna. Czytał Pan mój statut, skopiował, zmienił, itd. i nie wie ?


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#7 20-10-2014 20:16:16

Gen.Edward Rydz-Śmigły

Generał Dywizji WP, Szef Sztabu Głównego WP,

Re: Propozycja przepisów prawnych.

No musiał się tak szybko połapać


Prezes PSL,poseł do sejmu II Kadencji,minister MSW,generał wojska polskiego,prezes Ligi morskiej i rzecznej.

Offline

#8 20-10-2014 20:20:50

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Apeluję aby Pan Prezydent wykonał uchwałę sejmu i zawarł przepisy antykomunistyczne i antyfaszystowskie w Konstytucji.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#9 20-10-2014 20:26:53

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Dokument moge podpisać i chce, gdyż jestesm antynazista, ale będzie nie ważny bez podpisu Sokorskiego, który jest na urlopie z tego co wiem. Zobacze, co da się zrobić


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#10 20-10-2014 20:27:48

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Gen.Edward Rydz-Śmigły napisał:

W końcu to partia komunistyczna.Trochę dziwne,ze piłsudski założył komunistyczną partie w realu  powiedział do kolegów z PPS-u To­warzysze, jechałem czer­wo­nym tram­wa­jem soc­ja­liz­mu aż do przys­tanku "Niepod­ległość", ale tam wy­siadłem. Wy możecie jechać do stac­ji końco­wej, jeśli pot­ra­ficie, lecz te­raz przejdźmy na "Pan".Widocznie to PPS powojenny kiedy przyjażnił się z PPR i się zjednoczyli i powstał PZPR

Przedwojenny PPS był moim zdaniem jedyną w historii świata partią socjalistyczną z w miarę ludzką twarzą. Niestety komuchy ją zdemoralizowały i zdegenerowały. Ogólnie cała idea socjalistyczna na tym BARDZO bezpowrotnie straciła.

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (20-10-2014 20:31:03)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#11 20-10-2014 20:29:50

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Właściwie to w 1944 została rozwiązana, a wielu ich członków wyjechało na emigrację.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#12 20-10-2014 20:35:31

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

Nie przypominam sobie by była rozwiązana. Patriotycznie ustosunkowani działacze zostali różnymi metodami usunięci z partii a pozostali połączyli się z PPR tworząc potem PZPR. Podobnie PSL.

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (20-10-2014 20:36:30)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#13 20-10-2014 20:43:52

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Propozycja przepisów prawnych.

W 1944 została rozwiązana, a w 2000 reaktywowana


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#14 20-10-2014 20:54:00

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Propozycja przepisów prawnych.

PPS nigdy nie był rozwiązany, masz Pan błędne informacje. Skąd ten 2000 rok skoro nawet na początku lat 90 zastanawiali się czy nie połączyc się z Unią Pracy. Coś Pan uprawiasz propagandę rodem ze wschodu.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

  • Index
  •  » Sejm
  •  » Propozycja przepisów prawnych.
Copyright ˆ Polska 2014-2015

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.helenans.pun.pl www.wschod.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.heksa.pun.pl