Polska

Witamy w Rzeczpospolitej Polskiej!

Ogłoszenie

!!!!!!UWAGA!!!!!! Znajdujesz się właśnie na starym forum! Link do nowego: rp.vgh.pl

#1 15-10-2014 16:40:01

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Nowy Premier!

Nowy Premier

http://www.rzeczpospolitapolska.pun.pl/_fora/rzeczpospolitapolska/avatars/12.jpg

Mamy wreście nowego Premiera. Został nim Pan. Gen. Władysław Sokorski. Powiedział, że już dzisiaj poznamy skład nowego rządu.
Życze Panu Sokorskiemu, szczęścia "na nowej drodze życia"!


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#2 04-11-2014 14:49:04

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Nowy Premier!

Szczęście temu Panu będzie potrzebne, wracając dzisiaj z koszar zobaczyłem wielki napis na jednej z fabryk "Sokorski ustąp nim my ci w tym pomożemy!". Przy wejściu stało około 500 robotników, odmówili pracy aż do odwołania Sokorskiego ze stanowiska premiera rządu!


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#3 04-11-2014 16:44:13

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

no to mamy zamieszki, brak policji na pewno im pomoże


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#4 04-11-2014 17:48:18

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Nowy Premier!

Mam pytanie do kur** nędzy. Skoro nikt z was nie chce zostać premierem to kto?


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#5 04-11-2014 18:09:35

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Panie Prezydencie tu nie chodzi o to, że ktoś chce być premierem dla "prestizu" ale o to, że rząd praktycznie nic nie robi. Ludzie stracili zaufanie do władzy i nie mają nadziei, że coś się ruszy. Na przykład: Rydz Śmigły. Chłopak ma pasję, stara się coś robić jest bardzo aktywny. Prawie codziennie wychodzi od niego nowy post- a władza nawet nie nawiązała z nim kontaktu! Został zupełnie zignorowany. Fakt Piłsudski zorganizował wybory, ale co z tego jak to była farsa. Na prędko zebrał Pan jakąs watahę nieznanego pochodzenia, którą się Pan wspiera. Wszyscy ci dmowscy, paderewscy itd. to jakaś kpina. weszli raz, zagłosowali i nic. I Pan też nic.

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (04-11-2014 18:12:50)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#6 04-11-2014 18:14:43

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Nowy Premier!

Zrozum Pan... jak można mieć zaufabie do władzy, którą wybrano z przychylności, bo tacy jak między innymi Pan, jak prosiłem nie chcieli.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#7 04-11-2014 18:19:20

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Proszę Pana! Próby zrzucania odpowiedzialności na mnie za ten burdel jest bezcelowe! Ponieważ to Pańska filozofia i ekipa dała d..y na całej linii frontu.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#8 04-11-2014 18:22:40

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Nowy Premier!

Ja nie obwiniam, tylko Pan. Pan obwinia Rządy po kolei, a kiedy Pana prosiłem nie chciał Pan.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#9 04-11-2014 18:27:41

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Józek daj spokój z tym "pan nie chciał". A ty byś chciał? Nie muszę kogokolwiek obwiniać, sam widzisz co się dzieje. Czy zrobiliśmy jakiś krok do przodu przez ostatnie 3 tygodnie?

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (04-11-2014 18:29:36)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#10 04-11-2014 18:29:38

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Nowy Premier!

Kiedy wiem, że ktoś mnie szanuje i chce przywrócić na stanowisko, bo uważa że jest osobą kopetentną, to tak, chciałbym.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#11 04-11-2014 18:30:46

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Obejmę władzę jako premier ale na moich warunkach.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#12 04-11-2014 18:34:23

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Nowy Premier!

Obiecałem pewnej osobie... napewno ona się Panu spodoba, gdyż nie jest z PPS-u.
Jakby co, jest Pan 2 kandydatem...


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#13 04-11-2014 18:38:21

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Może być nawet z partii księżniczek z ksieżyca tylko niech zacznie coś tu robić! Niech ten Pana kandydat się przedstawi i opisze się jakoś.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#14 05-11-2014 00:49:06

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Nowy Premier!

Witam. Szanowni Panowie, domyślam się, że to o mnie mowa.
Wczoraj otrzymałem od Prezydenta pytanie, czy jestem zainteresowany stanowiskiem premiera.
Nie pcham się na siłę do polityki, gdyby była taka możliwość to tylko sprawami wojskowymi bym się zajmował, bo to interesuje mnie najbardziej. Jednak widzę, że sytuacja w kraju jest poważna, wszystkie podstawowe sektory są w tragicznym stanie, brak zgody wśród rządu, bierność większości ministrów, strajki na ulicach, wściekłe wojsko i ludność... Dosyć, dalej tak nie może być! Polska zasługuje na silny, sprawny rząd i rozwój gospodarczy.
Jestem godny podjąć się tego trudnego zadania, powołać nowy rząd i pokierować godnie tym gabinetem.
Nie patrzę na przynależność partyjną tylko na ludzi, ich wiedzę, doświadczenie i uczciwość, takich ministrów zamierzam powołać jeśli otrzymam szansę. Podstawowa sprawa do zrobienia na obecną chwilę moim zdaniem to - wprowadzenie w życie ustaw gospodarczych, powołanie Policji Państwowej i uspokojenie rozgoryczonych ludzi, którzy przestali ufać władzy.


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#15 05-11-2014 10:17:03

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Ma Pan moje pełne poparcie.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#16 05-11-2014 15:41:57

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Proponuję a by podał Pan skład rządu, nie musi być kompletny. Najważniejsze aby był MGiR (polecam zostawić Dyzme) i Ministerstwo Wojskowości ( Śmigły Rydz)

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (05-11-2014 15:42:37)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#17 06-11-2014 17:25:25

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Nowy Premier!

Oczywiście najwyższy czas zabrać się do pracy i podać proponowany skład nowego rządu.
Uprzejmie proszę o przyjęcie stanowisk przez następujących Panów:
- Żorż Dyzma - Minister Gospodarki i Rolnictwa, Wicepremier Rządu
- Bartłomiej Szczęsny - Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
- Edward Rydz-Śmigły- Minister Spraw Wojskowych
- Grzegorz Kowalski - Minister Rozwoju Kraju (nowe ministerstwo składające się z dawnych resortów Turystyki, Promocji, Edukacji, Kultury i Sportu)

Zadania dawnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Sprawiedliwości przechodzą w zakres odpowiedzialności premiera, oraz na wypadek zaistniałej sytuacji Pana Prezydenta.

Tego typu proponowany skład i reformy powinny znacznie usprawnić działalność rządu.
Gdyby ktoś z Panów musiał odmówić, to proszę swoją decyzję złożyć do jutra, do godziny 18.
Choć mam nadzieję, że to nie nastąpi i będziemy mogli obywatelom już jutro ogłosić wiadomość o powołaniu nowego rządu.


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#18 06-11-2014 18:47:14

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

MSWiA przyjmuję. Dziękuję za zaufanie. Poza tym trafny strzał z ministerstwem rozwoju.Mam nadzieję, że Kowalski się spisze:)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#19 06-11-2014 18:48:45

 Grzegorz Kowalski

Obywatel

Re: Nowy Premier!

Przyjmuję stanowisko ministra rozwoju kraju.

Wkrótce zaprezentuje ustawę dotyczącą edukacji w naszym kraju. Bo na razie z tego co widzę nie ma jaśnie określonych zasad funkcjonowanie Uniwersytetu Krakowskiego.

Ostatnio edytowany przez Grzegorz Kowalski (06-11-2014 18:54:43)


Grzegorz Kowalski - Minister Rozwoju Kraju
Członek partii PSL
Prezes firm Zakład Wytwórni Samolotów i URSUS
Redaktor gazety "Firmy"

Offline

#20 06-11-2014 19:01:15

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Nowy Premier!

Świetnie, oby tak dalej to wszystko szło.


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#21 06-11-2014 19:09:09

Gen.Edward Rydz-Śmigły

Generał Dywizji WP, Szef Sztabu Głównego WP,

Re: Nowy Premier!

Przyjmuje stanowisko ministra MSW


Prezes PSL,poseł do sejmu II Kadencji,minister MSW,generał wojska polskiego,prezes Ligi morskiej i rzecznej.

Offline

#22 07-11-2014 18:52:01

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Nowy Premier!

Możemy ogłosić to oficjalnie, mamy nowy rząd.
Miejmy nadzieję, że współpraca z Panem Prezydentem będzie się dobrze układać i poprawimy los naszej Ojczyzny, tego Panom Ministrom i sobie życzę.


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#23 13-11-2014 23:20:42

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Nowy Premier!

Panowie, niepokoi mnie niska aktywność.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

Copyright ˆ Polska 2014-2015

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.labradory.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.helenans.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.heksa.pun.pl