Polska

Witamy w Rzeczpospolitej Polskiej!

Ogłoszenie

!!!!!!UWAGA!!!!!! Znajdujesz się właśnie na starym forum! Link do nowego: rp.vgh.pl

#1 12-10-2014 14:47:35

Żorż Dyzma

Zmarły

Forum jest puste

To koniec II Rzeczypospolitej.


(-) Jerzy Rafał Dyzma

Offline

#2 12-10-2014 14:49:42

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Forum jest puste

Nie.
Chce zacząć od początku.
Żadnych śmiesznych interwencji zbrojnych, żadnych wymyślonych sąsiadów, etc.
Zacznijmy jeszcze raz.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#3 13-10-2014 13:20:31

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Forum jest puste

Panie Piłsudski popełnił Pan poważny błąd. przekreślił Pan dotychczasowe dokonania naszego kraju. Usunął Pan prawie 1000 postów. Przecież niektóre wątki można było zamknąć i przenieść do archiwum. A zmiany określić jako reformy. Wysiłek najaktywniejszych obywateli poszedł na marne. Ponadto zmiany zaszły bez wiedzy i zgody rządu i sejmu. Ponadto uważam, że takie radykalne zmiany powinny być poddane ogólnopaństwowemu referendum.


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

#4 13-10-2014 13:35:11

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Forum jest puste

Nie dało sie tego zrobić, gdyż Sejm nie działał i Rząd był zdymisjonowany (prosze, by był Pan nadal Premierem).
Druga sprawa, to nie ja usuwałem posty bez namysłu, tylko Kitler, który uważał że RP nie da sie uratować.

Zacznijmy jeszcze raz. Obiecuje, że nie popełnie już tych błędów.


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#5 13-10-2014 15:24:58

 Patryk Hyjek

Obywatel

Re: Forum jest puste

Też chciałem Panu wyprawić kazanie o tym jaki ogromny błąd Pan popełnił ale widzę że zrobił to za mnie Pan Bartłomiej.
Co do Kitlera, pewnie po tak głupim i nierozsądnym wybryku ślad po nim zaginie. W ogóle skąd WTEDY taka idiotyczna gadanina "RP nie da się uratować"? Przecież byliśmy na bardzo wysokim jak na wiek państwa poziomie gospodarki a kwestię "śmiesznych interwencji zbrojnych" można było rozwiązać usuwając kilka tematów. Jak ktoś ma zmiażdżonego palca to się mu amputuje palca a nie całą rękę!

I tu z Żorżem Dyzmą mogę się po częsci zgodzić - to koniec tej generacji obywateli II RP. Obywatele po takim wydarzeniu mogą stracić zaufanie do administracji, no bo oni się wysilali, budowali państwo a tu przez szaleństwo (czy zabawę) takiego niezrównoważonego Kitlera cały ich wysiłek poszedł się p---rzyć. W takiej sytuacji odejdą z państwa, opuszczą je po prostu.

Offline

#6 13-10-2014 15:29:17

 Józef Piłsudski

Prezydent, Marszałek Polski, Wódz Naczelny WP

Re: Forum jest puste

Kto za tym by Pan Kitler nie był już adminem?


Józef Piłsudski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Polski

Offline

#7 13-10-2014 15:34:40

 Patryk Hyjek

Obywatel

Re: Forum jest puste

Jeżeli to Kitler kasował masowo posty i robił to bez opamiętania - stanowi zagrożenie dla II RP i nie powinien być administratorem

Offline

#8 13-10-2014 18:44:50

Żorż Dyzma

Zmarły

Re: Forum jest puste

Proszę nie kłamać Panie Piłsudski. To Pan usunął wszystkie posty z forum. Mogę za to ręczyć własnym słowem gdyż byłem aktywny gdy ta sytuacja miała miejsce, dlatego też niezwłocznie rozpocząłem ten wątek. Zresztą zaraz po jego publikacji odpowiedział mi właśnie PAN. Tutaj pozwolę sobie zacytować pańskie słowa:

Chce zacząć od początku.

Chyba wnioski nasuwają się same. Przyznał się Pan, że najwyższy czas zaczynać wszystko od początku (w domyśle "usunąłem wszystkie posty by zacząć od początku"). Robienie kozła ofiarnego z Pańskiego (jak się domyślam brata/kolegi) Adolfa Kitlera jest nie na miejscu. Co ciekawe dziwnym trafem ów Pan gdzieś zniknął. Ażeby dzisiaj pojawić się pod nową postacią, a mianowicie Ignacego Mościckiego (może najwyższy czas wykazać się kreatywnością i wymyślać własne imiona i nazwiska?), który zaraz po przywitaniu powiedział:

Ale na miejscu obywateli, dałbym drugą szanse tym co zawiedli.

"Druga szansa"? Zastanówmy się komu jest to na rękę?

Konkludując, proponuję by wykazał się Pan odwagą cywilną i przyznał się do usunięcia postów. Zasłanianie się drugą osobą godzi w honor "polskiego oficera", za którego się Pan uważa.


(-) Jerzy Rafał Dyzma

Offline

#9 30-10-2014 19:24:05

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Forum jest puste

Panie Dyzma, proszę wracać do nas!


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#10 31-10-2014 22:24:50

Żorż Dyzma

Zmarły

Re: Forum jest puste

Pozwoliłem sobie na powrót.


(-) Jerzy Rafał Dyzma

Offline

#11 31-10-2014 22:31:37

Tadeusz Kutrzeba

Generał Brygady WP, Premier

Re: Forum jest puste

Osobiście bardzo mnie to cieszy.


/-/ Tadeusz Kutrzeba
Generał Brygady WP

Offline

#12 03-11-2014 18:04:56

Żorż Dyzma

Zmarły

Re: Forum jest puste

Panie Szczęsny proszę zrobić porządek ze swoją skrzynką wiadomości, nie da się z panem skontaktować via PW! Mam do Pana niecierpiącą zwłoki propozycję.


(-) Jerzy Rafał Dyzma

Offline

#13 03-11-2014 18:29:10

 Bartłomiej Szczęsny

Marszałek Sejmu

Re: Forum jest puste

Skrzynkę mam pustą. Też własnie Panu próbowałem napisać wiadomość i pokazało mi, ze Pan ma niewyczyszczoną skrzynkę.

ewnetualnie proszę wysłac maila na: bartek_sbimper@wp.pl

Ostatnio edytowany przez Bartłomiej Szczęsny (03-11-2014 18:43:09)


Bartłomiej Szczęsny- Marszałek Sejmu I i II kadencji, Prezes SNK, (Premier w okresie 18.9.14-12.10.14)

Offline

Copyright ˆ Polska 2014-2015

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.properfection.pun.pl www.wonots.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.animp-shaiya.pun.pl